1.kolo – Nedeľa 13.10.2019
Zápas č.1
HK Slanica - HK Slovan Trstená 5:2 (1:1 – 3:1 – 1:0)
Popis stretnutia :
Po opatrnom začiatku oba tímy korčuliarsky zrýchlili. Po nevyužitej presilovej hre a nastrelenej žŕdke sa napokon predsa podarilo ako prvým presadiť domácim. Daniel Zajac za asistencie Tomáša Sochu potrestal faul Tomáša Chudého za podrazenie. V závere prvej časti zabrali hostia a v 14. minúte Michal Kráľ vyrovnal. Asistoval mu Tadeáš Šatan. V úvode druhej časti Filip Jasenek nastreleným pukom prekvapil brankára hostí a domáci sa znova dostali do vedenia. Filip Jasenek úradoval pred bránou súpera aj v 26. minúte a zvyšoval na 3:1. V závere druhej tretiny prekvapili hostia. V ukážkovej hokejovej akcii počas vlastného oslabenia sa predviedla dvojica Patrik Gočál a Michal Kráľ. Minútu pred záverečným klaksónom prostrednej časti znova zvyšovali domáci. V poslednej tretine sa herne pritvrdilo. Trstenčania si hneď v úvode zobrali oddychový čas. Aj napriek tejto tímovej porade sa im v ďalších minútach nepodarilo skórovať a dokonca ponúkli súperovi presilovú hru o dvoch hráčov, ktorú na hetrik využil Filip Jasenek. Potom sa karta obrátila a na strane domácich rozhodcovia vylúčili dvoch hráčov za zdržiavanie hry a za hákovanie. Napriek maximálnemu nasadeniu sa hosťom už nepodarilo dostač do zápasu a do konca stretnutia už žiadny gól nepadol.
Góly SLA:
1: 0 – 10:32 – Zajac Daniel (Socha Tomáš) PH1
2:1 – 19:23 – Jasenek Filip
3:1 – 25:38 - Jasenek Filip (Socha Matej)
4:2 – 29:19 – Jagnešák Adam (Kriš Martin)
5:2 – 36:07 - Jasenek Filip (Pisarčík Patrik, Socha Tomáš)  PH2
Góly TRS:
1:1 – 13:15 – Kráľ Michal (Šatan Tadeáš)
3:2 – 27:42 – Gočál Patrik (Kráľ Michal) OS1
Vylúčenia a trestné minúty : 3/6 – 9/18
Presilovky: 2/0
Oslabenia: 0/1
Rozhodcovia: Pacalaj Erik, Chyľa Tomáš

Zápas č.2
HK Liesek - HK Vavrečka 10:2 (1:0 – 4:0 – 5:2)
Oba tímy nastúpili do stretnutia naplno. Hneď od úvodného buly sa hral rýchly hokej. V úvode sa hosťom nepodarilo využiť presilovú hru. V 9. minúte svoju hokejovú šikovnosť predviedol Dominik Ferletjak z Vavrečky, ktorý sa v rýchlosti prešmykol pomedzi obrancov. Strieľal však iba do brankára. O minútu neskôr po skrumáži pred bránou skóre stretnutia otvoril Andrej Šuvada. Neskôr v rýchlom protiútoku Liesečanov ideálnu gólovú príležitosť nevyužil Dávid Miklúšek. Druhá tretina ponúkla pravú hokejovú atmosféru. Hráči predviedli divákom viacero pekných a nevyužitých šancí na oboch stranách. Gólovú prezentáciu svojich spoluhráčov v 19. minúte otvoril Lukáš Kabáč. Následne na 3:0  zvyšoval Tomáš Javorek po dorážke od brankárovho betónu. V 24. minúte Richard Baňák a Dávid Miklúšek položili barbara hostí. Druhú časť stretnutia gólovo uzavrel Andrej Šuvada. Uvoľnil sa do samostatnej akcie a Martin Prililinec v bráne Vavrečanov znovu nemal žiadnu šancu. Napriek tomu, že sa hrala vyrovnávaná partia Vavrečanom sa podarilo skórovať až v 35. minúte vďaka Nikolasovi Ferletjakovi, ktorému asistoval Dominik Ferletjak. Ani týmto gólom sa im však nepodarilo hru obrátiť na svoju stranu. V závere tretej tretiny už svojej početnej fanúšikovskej základni hokejovú exhibíciu predvádzali domáci Liesečania. V 44. minúte strelou na 10:2 stretnutie uzavrel kapitán domácich Ján Šuvada.